Politehnica Timișoara a prezentat în cadrul unei conferințe de presă, marți, 23 iunie, jucătorii transferați în această pauză competițională, precum și proiectele clubului pe termen scurt și mediu. Până acum în vederea abordării sezonului 2026-27 al Ligii 2, la Poli au sosit: Luca Ungureanu (portar, 18 ani, ex-Timișul Șag), Andras Huszti, Sebastian Itu, Ştefan Ştefanovici, Andrei Artean,…
iunie 23, 2026
Prezentarea transferurilor pentru sezonul 2026-27