Politehnica a fost învinsă în ultima deplasare a sezonului. Alb-violeții au fost întrecuți cu 2-1 în fief-ul Luceafărului Oradea, după un meci cu două reprize distincte, după cum a apreciat, la final, și antrenorul Antonio Foale. „Din punctul meu de vedere, a fost un joc frumos, între două echipe bune, care au arătat că mai…