Grupele de juniori mari ale Politehnicii încep oficial sezonul 2022-23 la finele acestei săptămâni. Alb-violeţii Under 18 debutează cu această ocazie în Liga de Tineret – noua competiţie care înlocuieşte Liga Elitelor U19. Formaţiile următoarelor două categorii de vârstă ale academiei noastre, cele Under 17 şi Under 16, vor lua startul de asemenea în campionatele…