Pe o vreme demnă mai degrabă de miezul lui noiembrie decât de un început de „Făurar”, Politehnica Timișoara și CSM Școlar Reșița s-au anihilat reciproc și au încheiat nedecis, 0-0. O întâlnire disputată pe terenul sintetic, pe mai multe rafale de ploaie, și în care au ieșit în evidență mai degrabă duritățile, tratate cu multă…