Colaborarea dintre clubul nostru şi antrenorul cu portarii Vasile Şleam a încetat, de comun acord. Cel care s-a ocupat în sezonul de toamnă de pregătirea goalkeeperilor Politehnicii a declarat, la plecare, că va rămâne mereu cu inima alături de acest club: „În sufletul meu, Poli şi culorile alb-violet vor rămâne întotdeauna. Plec cu sufletul împăcat,…