Câteva sute de persoane au ținut să participe, aseară, la tradiționalul marș organizat de suporterii Politehncii Timișoara în cinstea eroilor Revoluției din decembrie 1989. Traseul a fost cel cunoscut din anii trecuți, cu punctul de plecare în Piața Maria – locul unde și în urmă cu 28 de ani s-a declanșat scânteia revoltei, iar destinația…