Ultima etapă din Liga a II-a programată în 2017 o duce pe Politehnica Timișoara în Trivale, pentru întâlnirea cu cealaltă formație alb-violetă din eșalonul secund, FC Argeș. Un meci dificil, așa cum îl vede și atacantul Cătălin Bădăuță, care e însă încrezător în potențialul echipei, nu doar în duelul de mâine, de pe arena „Nicolae…