Politehnica Timişoara a fost învinsă, scor 1-2, în deplasarea de pe terenul celor de la CSC Ghiroda şi Giarmata Vii, în etapa a VIII-a a Ligii 3. Alb-violeţii au condus cu 1-0 până în minutul 90, dar gazdele au întors rezultatul după 35 de minute de superioritate numerică. Echipa noastră putea deschide scorul încă din…