În acest început de sezon de primăvară, Politehnica a obținut un singur punct din trei meciuri. 0-0 la Luceafărul Oradea, 0-1 la ”U” Cluj, 1-2 cu Aerostar Bacău. Drept consecință, echipa a alunecat până pe primul loc deasupra liniei retrogradării, cu un singur punct avans. Au apărut, logic privind aceste cifre, nemulțumirile din partea unor…