La începutul săptămânii, fotbaliștii Politehnicii Timișoara au încheiat stagiul de pregătire centralizată. Echipa a revenit ieri pe Bega, iar astăzi elevii lui Cosmin Petruescu beneficiază de prima zi liberă de la reunirea lotului. Până la startul noului sezon, pregătirile vor continua pe plan local. Cosmin Petruescu a tras concluziile celor zece zile petrecute de alb-violeți…