În urma tragerii la sorţi efectuate astăzi, la Casa Fotbalului, echipa noastră şi-a aflat programul din sezonul regular al Ligii 2, ediţia 2021-22. Politehnica Timişoara va evolua în prima etapă în fief-ul Universităţii Cluj-Napoca, urmând ca primul meci acasă să fie abia în runda a 3-a, în compania celor de la FC Buzău. Prima etapă…