Politehnica Timișoara întâlnește, în etapa a 15-a a ligii secunde, una dintre nou-promovate, Știința Miroslava. Partida consfințește revenirea pe arena „Știința”, după o lună și jumătate în care meciurile de pe teren propriu ale alb-violeților s-au desfășurat pe stadionul „Dan Păltinișanu”. Întâlnirea cu gruparea din Moldova e considerată una dificilă de către jucătorii echipei, care…