Politehnica Timişoara a intrat într-una dintre cele mai încărcate săptămâni ale sezonului de toamnă. În runda intermediară de la mijlocul acestei săptămâni, alb-violeţii vor efectua o deplasare lungă, la Suceava, pentru meciul cu Foresta, programat miercuri, la ora 14:00. În weekend, „Băieţii în Ghete” vor evolua pe „Ştiinţa”, cu Luceafărul Oradea, însă duminică, şi nu…